Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Full Hd tv-hez Vga vagy Hdmi...

Full Hd tv-hez Vga vagy Hdmi kabel?

Figyelt kérdés

Lg 27mt77d-pz Tv monitort hasznalak,es az lenne a kerdes ,hogy vga vagy Hdmi kabellel erdemes e osszekotni a szamitogeppel?

Vga jart hozza,ezert azt gondolom(/gondoltam) ,hogy azzal erdemesebb.



2018. febr. 18. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
HDMI-vel mindenképp.
2018. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az jobb? Szebb kepet ad?

Azt tudom,hogy annyival jobb,hogy az hangot is ad (ha joltudom) mig a Vga csak kepet.

Viszont a Hdmi milyen modon ad at hangot?

A videokartyaba kell bedugni nem? Az meg ugye csak kep.

2018. febr. 18. 01:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ati vagy Nvidia HD audio ( HDA ) alapján visz át hangot. Persze ehhez olyan VGA kártya kell ami tudja is azt.
2018. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolso ,ezt nem igazan ertem:S

A szamitogepemben egy Geforce Gts250 Videokartya van (Hdmi is van rajta) ,szoval ha ebbe beledugok egy Hdmi kabelt akkor a Tv vel osszekotve hang is lesz ?

2018. febr. 18. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:
A kártyán lévő HDMI SPDIF képes, ezért tud átvinni hangot is. Nem kell naponta felrakni ugyanazt a kérdést, egy francos kábel miatt. A HDMI jóval korszerűbb, a VGA(D-SUB) szabvány felett már eljárt az idő, ezen nincs mit vitatni.
2018. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tegnap ota van ilyen Tv-m,ha akartam volna se tudtam volna naponta felrakni,de koszi a valaszt:)
2018. febr. 18. 11:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvan a Hdmi ,kep van hang nincs...otletek? Uj a kabel,uj a videokartya a gepben es a tv is uj.
2018. febr. 18. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Hang nem is lesz ezzel a vga kártyával, mivel alapból nincs benne. Hangkártya spdif- kimenetét kell összekötni a tv-vel akkor lesz hang, feltéve ha van spdif kimenet rajta.
2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazabol egyaltalan nem erdekel honnan jon a hang :D az lenne a cel,hogy a tv taviranyitojaval tudjam allitani a szamitogep hangjat (film kozben) mert ha kenyelembehelyezem magam semmi erom felkelni hogy gephez uljek..
2018. febr. 18. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!