Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősítőt helyettesítheti e...

Pszicho88 kérdése:

Erősítőt helyettesítheti e valami/milyen erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy speciális eszközt szeretnék összekapcsolni egy erősítővel. Az erősítő fülhallgató kimenetébe akarnám bedugni az eszközt. Sajnos nincs erősítőm. Van e egyéb mód, eszköz, hogy kapcsolódjanak?

Számítógép kilőve, azzal nem jó, se Hifivel. Csak erősítő jöhet szóba?

Van esetleg más eszköz, ami hasonlóan jelerősítő, mint az erősítő?



2018. febr. 18. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Erősítő kimenetét akarod bemenetként használni?

Ez már nem is meredek, ez merőleges.

.

Más ezköz, ami jelerősítő és nem erősítő, nincs.

2018. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vajon mi lehet az a "speciális eszköz"?
2018. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szirty ***** válasza:

Ennek a kérdésednek se füle se farka.

Írd le mit mivel miért akarsz csinálni!

2018. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egy frekvencia generátorról lenne szó.


[link]


"Az elektródák csatlakozó kábelét a számítógépre csatlakoztatott erősítő fejhallgató kimenetébe kell csatlakoztatni."


Potyára nem akarom megvenni az erősítőt.

Tudni akarom, hogy ezzel biztosan működni fog e.

Kérdeztem, akitől rendeltem és azt mondta, hogy kell hozzá erősítő, a jelerősség érdekében.


Ehhez vajon milyen erősítőt érdemes venni?

Maga a frekvencia generátor 2 zselés lapka, ami a testre helyezendő, egy kábellel hozzá kell kötni az erősítő fejhallgató portjához. A számítógépen van egy program, amin vannak bizonyos betegségek elleni frekvencia kódok.


1. Az erősítőnek USB vagy Jack dugón keresztül kell csatlakoznia a számítógéphez?


2. Milyen kábelek kellenek hozzá, hogy az erősítő és a gépem kommunikáljon egymással?


3. Ha a számítógépen a frekvencia programba elindítok valamit, akkor az vajon az erősítőn keresztül, a fejhallgató porton keresztül képes lesz megrezegtetni a diódát?

2018. febr. 18. 16:50
 5/19 A kérdező kommentje:

egy kérdés lemaradt.


Ha az erősítőt hozzá akarom dugni a géphez, a gépen melyik jack dugót kll igénybe venni hozzá?

Ha a zöldet, akkor az asztali aktív hangfalat át kell dugni az erősítőbe?


Bocs, ha így elsőre sok infó. :)

2018. febr. 18. 16:53
 6/19 Szirty ***** válasza:
Ehhez galvanikusan leválasztott eszközök kellenek, ez így ahogy kigondoltad életveszélyes!
2018. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Itt valami nagyon nem stimmel (én vagyok az, aki válaszolt a másik ilyen kérdésedre). Az ottani linken az van, hogy ezeknek a tappancsoknak a teljesítményigénye együttesen 4-10 W. Namármost, ennyit egy erősítő fejhallgató kimenete sem fog adni. Ehhez véleményem szerint egy speciális erősítő kell, mert a fejhallgató kimenetek gyengék, a normál hangszóró kimenetek meg túl erősek (ami nem baj, csupán az hogy nem lehet pont megfelelőre beállítani a kimeneti feszültsége).

Amúgy "Hifi" alatt mit értesz? Pontosan milyen típusról van szó és hogyan próbáltad?

2018. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szirty ***** válasza:

"a normál hangszóró kimenetek meg túl erősek (ami nem baj, csupán az hogy nem lehet pont megfelelőre beállítani a kimeneti feszültsége"


Egy erősítő kimenő feszültségét/teljesítményét bármennyire be lehet állítani a névleges és a 0 között.

Más kérdés hogy nem arra való egy HF erősítő amiről itt szó van!

2018. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Persze, csak a kérdező is szerintem sima HF erősítőben gondolkodik.

(Amúgy: másik kérdésnél írtam egy viszonylag egyszerűen, max. 1-2 ezer Forintból kivitelezhető opciót. Azt nem tartod megfelelőnek?)

2018. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha bármi kérdés felmerül, szívesen válaszolok!

Elérhetőségeim:

30/454-3383

[link]


Kedves kérdező! Ott a telefonszám. Miért nem hívod fel?



Read more: [link]

2018. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!