Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » BT/bluetooth hangszóró/hordozh...

BT/bluetooth hangszóró/hordozható hangszóró/speaker építéshez tudnivalók?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron összebarkácsolni egy speakert. Az összeszereléshez lenne szerszám, viszont előbb nyilván meg kell tervezni.


Kerestem neten, de semmi érdemlegeset nem találtam.

Tudátok linkelni egy átfogó anyagot, ahol le vannak írva az összefüggések, hogy mire kell odafigyelni, mit kell mérni, számolni stb.?


[Olyanra gondoltam, ami hálózatról is megy, illetve aksiról is, és bluetooth-al működik. Esetleg az akku töltöttségét valami (egy kis mutatós óra, vagy bármi ami egyszerűen kivitelezhető) kijelezné.]


Ilyesmire gondoltam:

[link]



2018. febr. 19. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én építettem már többet, de dobozt nem, csak megfelelő hangdobozba az elektronikárt raktam össze. Ha érdekel, írj :)
2018. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!