Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4 megéri venni...

Playstation 4 megéri venni 2018-ban?

Figyelt kérdés
Fifán kívül más játékkal nem igazán játszanék. Ha idén kijönne egy új PS, akkor a következő évektől sokat romlana a FIFA grafikája, illetve tűnének el belőle funkciók?

2018. febr. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Még be sem jelentették az új PS-t de még kiszivárgott pletykák sincsenek róla, szóval garantálom neked hogy nem mostanába fog kijönni. De hogy nem idén az hétszentség.
2018. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Perszehogy megéri. Ennyi erövel mobilt se vegyél, mert jövöre abból tutu jobb fog megjelenni, ls még drágább is mint a konzol.


De visszatérve, decemberben volt egy éve, h sok gondolkodás után megvettem az xbox one s-t. Én is pst akartam, de engem is csak fifa érdekelt. aztán uténanéztem,miért jobb az xbox, és nem bántam meg.

Ps-re sok az exculusive játék, engem és gondolom akkor téged sem érdekelnek ezek. Ezen kivül semmi más nincs ami ps mellett szólna.

Xboxon van ea acess havi 1000 ft-ért, need for speed és sok ea sport játék. Havi 2500 ért van xbox game pass, bagyon nagyon sok játékkal. Én pl dirt rallyt és f1-et játszottam. Most épp nincs elöfizetve, most fifázok. Ezt azért irtam, mert irtad h csak fifa miatt vennéd, én is igy voltam, de hát néha kell más is. Drágán meg igy nem kell venni játékokat, és egy csomot ki is probalhatsz. Fifa 17 csimagban vettem meg anno 100 000 ftért, azota forza motorsportot vettem meg, meg persze fifa 18at. De jo néha mással játszani. Gondolt át, nem eltántoritani akarlak.


Ami biztos, egyáltalén nem bántam meg, és min 5 évig nem hiszen h lecserélem,addig biztos lesznek rá frisditések és rendes játékok, senki nem egy évre vesz majd 100 000 forintos konzolt.

2018. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmmm.. köszönöm szépen a választ/válaszokat. Az utóbbi napokban utána olvastam és többen mondjak a ‘boxot mind a pst
2018. febr. 22. 21:55
 4/4 anonim válasza:
Na es most is megeri venni Ps4 pro-t peldaul? Igy ev vege fele?
2018. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!