Gondolkozom egy Xbox 360 beszerzésén. Ha vennék, mikre kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy az Xbox One és az Xbox One S erősebb, valamint azzal is, hogy a Microsoft értesüléseim szerint nem támogatja már az Xbox 360-at.


Ami különösen érdekel, hogy milyen Xbox 360-at vegyek (azaz milyen tulajdonságokkal rendelkezzen, milyen árfekvés a reális, mennyire lehet használt, illetve mekkora a várható élettartam, ezenkívül milyen kábelezhetősége van TV/monitor szempontjából)


Tekintve, hogy nincs megjelenítésre alkalmas eszközöm (se TV se monitor), így szeretnék egy egyszerű, a többihez képest olcsóbb monitort is. A túl nagy felbontás nem számít nekem, csak fusson funkcionálisan.


Emellett szeretném hallani is, amit játszok. Elsődlegesen fejhallgatóval (vagy többel) szeretném megoldani, de állítható hangerejű hangszóró is megteszi.


Összefoglalva olcsón (a többihez képest), de mégis élvezhetően szükségem van egy "Xbox 360 + Monitor + Hangeszköz + szükséges kábelek illetve átalakítók" kombináció információjára megbízható forrásokból (Tapasztalt felhasználók segítségére van szükségem, ezért nem "gugliztam").


A válaszokat nagyon szépen köszönöm!


2018. febr. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak Xbox 360 Slim-et vegyél.

30E körüli ár lenne a reális érte.

Itt igazából nincs mire figyelned, Elég ha jó állapotban kínálják. ÉS vállalnak rá garit, bárhol, bárkitől is vennéd. De ezekkel nem szokott gond lenni

A gyári állapotra azért érdemes figyelni, Mint bármely elektronikus eszköz esetében. Olyat nem vennék amibe bele volt piszkálva

2018. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

TV-monitorból olyat vegyél amin van HDMI meg beépített hangszóró, esetleg fejhallgató kimenet, ha nem akarsz átalakítókkal bajlódni. Támogassa a szabványos 16/9-es felbontást mondjuk 1280x720 vagy 1920x1080. Ebből mindenképp az utóbbit ajánlom. max 50 000Ft-ból ki kellene jönnie cakk pakk.

Jól szellőző helyre rakd a 360-at. Ezek működése nem időhöz kötött. De nekem 3 éves SLIM gépemmel semmi baj nem volt, De mivel már nem játszottam vele, eladtam

2018. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy mar leirtak mindenkepp Slimet vegyel ,es ha szeretned letolteni az ingyenes jatekokat/szeretnel vasarolni Storebol (pl egy Assasins Creed 4 500Ft szokott lenni,ami nagyon olcso) akkor minimum 250Gb tarhellyel.

A Slim fogja a Wifit szoval nem feltetlenul kell hozza Lan kabel,bar azzal gyorsabbak a letoltesek.

25-30.000Ft-ert mar lehet talalni,de ha eloszor megelegszel 1kontrollerrel,alapgeppel,kabelekkel meg 1-2 jatekkal akkor 15-20.000ert is ki lehet fogni.

Ha nem fontos neked ,annyira a csucsminoseg (bar a 360annyira nem is adja at a Hd kepet es jo par jateknal rosszabb a Hdmi-s kep mint a sima Av-s) akkor egy 2000Ft-os dobozos Tv is eleg,persze ezekben van hangszoro es altalaban egy Jack csatlakozo is a fulesnek.

Bar az mas kerdes,hogy ha beszelni is akarsz a jatekostarsaiddal akkor erdemes dragabb ,erre kitalalt fejhallgatot (headsetet) venned mivel ha a Tvbe is lenne dugva egy meg a kontrollerbe is (kontrollerbe kell dugni az xboxos headsetet) akkor 2 fejhallgato lenne a fejeden ami borzaszto kenyelmetlen es hulyen nez ki :D

2018. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!