Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tv beltérijének a szoftverjé...

A tv beltérijének a szoftverjét, hogy kell frissíteni vagy ezt én nem tudom megcsinálni csak a kábelszolgálat?

Figyelt kérdés
T-home-s kábelem van
2010. jún. 8. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A kézikönyvében le van írva. Egyébként meg nem a tied, hanem a szolgáltatóé, ha elrontod kifizettetik veled.
2010. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekünk is ilyen van, és néha bekapcsoláskor kiírja, hogy szoftverfrissítés, vagyis automatikusan megteszi ezt
2010. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de az a gond,hogy áramszünet volt és eddig mindig úgy volt,hogy betöltött és indult újra a tvműsor,most meg kíírja,hogy T-Home és nem tölt be,valaki azt mondta nekem,hogy a szoftvert kel frissíteni
2010. jún. 8. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és ezt írja ki a T-Home mellé:Inicializálási hiba a kliensben>>> Kilépés a klienesből,ha rámegyek a kilépés a kliensből mi történik???
2010. jún. 8. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rögtön beszóltál volna a szolgáltatódnak,lehet már nézhetnéd.
2010. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi már sikerült megoldani a problémát,egymagam :)
2010. jún. 9. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!