Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrégiben kaptam egy Xbox...

Nemrégiben kaptam egy Xbox one S konzolt a testvéremtől születésnapra és a csomag tartalmazza a Forza Horizon 3-mat Hot Wheels dlc-vel 500GB-os és havi 12 hónapos XBOX LIVE GOLD al és kaptam hozzá egy 12 napos próba live-ot?

Figyelt kérdés
12 napos liveot beaktiváltam majd másnap a 12 hónaposat mert úgy voltam vele hogy minek a 12 napos és egyszer áram szünet volt a konzol nem ment de amikor beüzemeltem akkor már a sok sok hiba nem csatlakozott a nethez és a legnagyobb probléma hogy az xbox gold live csomagom is oda veszett mint ha nem is lenne azt írja vegyem meg hogy online szórakozhassak ez ügyben mit tegyek?
2018. febr. 24. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Xbox Live gold előfizetés nem veszik csak úgy el. Azért nem mutatja, mert nincs csatlakozva a nethez és nincs belépve a fiókba amin az előfizetés van. De attól az előfizetés még aktív.
2018. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak úgy nem tűnik el,Az Xbox Live szolgáltatások állapotnál ki is írja hogy Xbox Live alapvető szolgáltatások rendben működnek.Az internetre rendesen rácsatlakoztam,bejelentkezek rámegyek a forzára és onlinozni akarok és írja "Go To Store and buy gold"
2018. febr. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!