Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy eltört fejhallgatóm...

Van egy eltört fejhallgatóm aminek rossz lett a csatlakozása, így is foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Media Marktban vettem egy fejhallgatót,2 hónapja.El is törtem sikeresen,de azt mondták törésért nem vállalnak felelősséget.

Most meg a kábele is rossz.Az érintkezésénél valami nem jó. (csak akkor szól ha mozgatom,vagy nagyon stabilan van).

Így még foglalkoznak vele?Mit kell tennem,mit fognak csinálni?Ha esetleg cserélni kell az egész fejhallgatót akkor cseréli a töréstől függetlenül?

Több telefonon kipróbáltam,mindegyiknél ugyan az volt a hiba.Igaz a kábele cserélhető,de ha van rá garancia akkor egy próbát megérhet,nem?


Köszönöm a válaszokat előreis :)



#garancia #Media Markt #érintkezési hiba #fejhallgató hiba #törött fejhallgató garancia
2018. febr. 25. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Álmodj királyfi vagy királylány...egy újat inkább:D
2018. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

(Inkább királyfi)Köszi :D

De ha nem akarják cserèlni/javìtani akkor ott végzi ahol a füles márkájának kéne lennie.

A szemètdombon :D

2018. febr. 25. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!