Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet a TV okosítót...

Hogyan lehet a TV okosítót párosítani telefonnal?

Figyelt kérdés

Adott egy X96 mini H.265 4K S905 W PC Tv Box Tv okosító Quad core 2Gb Ram 16Gb Rom Android 7.1 Kodi 17.4!

Sajnos a hozzá adott használati igen szegényes ezért itt kérnék segítséget!

Összeraktam és működik is részben, de sehogyan sem sikerül a telefonommal(Dooge X5) párosítani, holott mindkettő tudja ezt. A WiFi ugyanazon a hálózaton van, meg van egyenként a kapcsolat is, de mégsem látják egymást!!!Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? Vagy csak én nem csináltam valamit jól???

Kérem a segítségét aki tud ebben valami ötletet adni!



#wifi #telefon TV okosító
2018. febr. 26. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene párosítani? Mit szetetnél csinálni?
2018. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem jó a kifejezés, de azt szeretném, hogy a telefonról például egy kiválasztott filmet át tudjak küldeni. Azt hiszem ehhez kellene , hogy összekapcsolódjanak. Vagy rosszul gondoltam?
2018. febr. 26. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség van, majd meg kell találnod a számodra legjobbat.

BubbleUpnp talán. Ha a lejátszó alkalmas erre, akkor ez a program megtalálja a hálózaton és át tudja rá küldeni a videót.

Vagy a Web Video Caster.

Ha ez nem megy, van még más mód is erre.

2018. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt vagy ezeket a telefonra kell telepíteni?
2018. febr. 26. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezeket a telefonra.
2018. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem nyert!!

Mi lenne az a másik módszer?

2018. márc. 1. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy médiaszerver a telefonra. Ez megosztja a telefon tartalmát a hálózaton. A megfelelő lejátszók, vagy egy alkalmas fájlkezelő a lejátszón eléri ezeket és megjeleníti azokat. Sok van, én ezt használom néha, ez működött a legjobban az ingyenesek közül:

[link]

2018. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az így megosztott fájlokat remélhetően látni fogja a lejátszó alapból, a rajta levő lejátszón át is. Ha nem, akkor fel kell rá tenni egy megfelelőt.

Fájlkezelő: mint mindenből, ebből is van rengeteg, azt ajánlom most, ami nálam működik.

[link]

Ez magától felderíti a hálózati megosztásokat, nem kell beállítgatni szinte semmit. A DLNA fül alatt megtalálod a Médiaszerver-1-et, ha már elindítottad a telefonon. Ott böngészhetsz a telefon fájljai között(kép, hang, videó) és onnan elindíthatod a lejátszást.

Van olyan lejátszó, ami közvetlenül teszi ezt, fájlkezelő közbeiktatása nélkül. Próbáld meg azt is, nem tudom milyen lejátszót használsz, az én kedvencem az MX Player sajnos ezt nem tudja, én ezért a fájlkezelős módszert használom.

2018. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!