VHS videorekorder - DVD felvevő + TV összekapcsolása, és közben a film ellenőrzési TV. -n. Hogyan?

Figyelt kérdés
A régi VHS kazettáimet szeretém megmenteni, DVD-re átjátszani. Nos, addig elmentem hogy összeraktam az asztali DVD felvevővel, de abban szeretnék segitséget kéni, hogy a felvétel közben a TV-n hogy látom az átjátszandó anyagot. A TV-nek egy Scart alja van. Köszönöm!

#másolás #TV #összekepcsolás
2018. febr. 27. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A DVD felvevőt kötöd a tévére. Vagy lehet nem értem, mi a probléma.
2018. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

A VHS magnó másik kimenetét rákötöd a TV-re.


De hogy ehhez milyen kábelt kell hova bedugni az csak attól függ amiről egy betűt sem írtál le:

Vagyis milyen ki és bemenetek vannak a többi készüléken?

2018. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A VHS-ről inditva fekete scart alj- DVD kék alj scarttal összekötve. Aztán a DVD a TV-hez, és nincs kép. Próbáltam már a video kék aljat a tv.hez, de kép igy sincs, tehát nem tudom ellenőrizni hogy hol tartok.
2018. febr. 27. 16:03
 4/6 Szirty ***** válasza:
Kevés az információ.
2018. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szirty! Mivel egészitsem még ki?
2018. márc. 3. 14:17
 6/6 Szirty ***** válasza:

A készülékek gyártójával és típusával. Azzal hogy kimenetet kötöttél össze bemenettel, bemenetet bemenettel, vagy kimenetet kimenettel, milyen kábellel, a kábel melyik végét (in/out) hova dugtad stb.


Mind olyan kérdés amin áll vagy bukik az egész.

Az hogy kéket dugtál feketébe semmit nem mond nekem.

2018. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!