Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatót érdemes...

Melyik fejhallgatót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fejhallgatót leginkább zenehallgatásra használnám(pop,indie,elektronikus zene).

30K a keret, ahogy néztem ebben az árkategóriában nagyrészt a stúdió fejhallgatók az ajánlott darabok.

A Shure SRH440-t illetve az ATH-M40 X-t néztem.

De nem tudok dönteni, sajnos kipróbálásra nincs lehetőség.

Ami szempont az a tartósság, illetve a kényelem sem utolsó.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 27. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Tudomásom szerint Hitspace-ben Budapesten ki lehet próbálni őket. Ha mégse teheted meg, sztem Shure-val nem nyúlsz mellé, de vedd figyelembe, hogy ezek a fejhallgatók mobillal nagyon halkak, szóval csak akkor nézelődj ebben a kategóriában ha otthon akarod használni számítógéppel
2018. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Somogy megye.

Szóval nincs lehetőségem kipróbálni.

Külső DAC-t mindenképpen szeretnék venni hozzá.(OTG kábellel meg lehet oldani hogy telefonon is működjön)

SRH440 szerinted mennyire tartós?

Persze vigyáznék rá de azért jó lenne ha pár évig nem kéne cserélni.

2018. márc. 3. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ránézésre lehet, hogy az audio technica tartósabb, de egyikkel sincs tapasztalatom. Szerintem ha vigyázol rá, nem lesz gond egyikkel sem, bár a Shure-nél kicsit necces, hogy kívül vannak a kábelek a fejhallgató résznél, könnyen megtörhetnek a használat során. Egyébként én évek óta gond nélkül használok egy sokkal kevésbé márkás stúdió fejhallgatót, szóval ezeknek se kellene, hogy gond legyen a tartósságukkal.
2018. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor remélhetőleg gond nem vele.

SRH440 mellett döntök inkább.

Köszönöm szépen a segítséget!

2018. márc. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!