Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezeték nélküli egér illetve...

Vezeték nélküli egér illetve billentyűzet mennyi ideig bírja a tartós elem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Logitech cuccaim vannak, intenzív használattal az egér fél évet, a billentyűzet 1 évet bír
2018. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,az szuper
2018. febr. 27. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Logitech egérkém Energizer elemmel most megy pont 1 éve.
2018. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ egész nap használom, de éjszakára mindig kikapcsolom.
2018. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy régebbi Logitech egerembe sajnos két hetente merült le a márkás/tartós elem. De ez kicsit több, mint 10 éve volt.


A mostani laptopomhoz használt Verbatim egérbe közel 1 évet kibír a Lidl-s elem (ami árban jó, és majdnem felér véleményem szerint a márkás elemek szintjére)

2018. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vezeték nélküli billentyűt nem használok, arról nincs tapasztalatom.

Egy Microsoft egeret 9 évig hordtam a táskámban. Mivel nagyon utáltam a tapipadot, mindig ezt használtam, ha laptopon kellett dolgoznom. Ami elég gyakori volt, mert szervizeltem, programot telepítettem, szinte naponta. Egyszer kellett cserélnem elemet a 9 év alatt.

Egy Genius egér negyedik éve van itt mellettem az asztalon. A saját gépemen egyidőben van egy vezetékes egér is, nem zavarják egymást. ( jó játék egyik kézzel az egyiket, másikkal a másikat tologatni úgy, hogy egyenesen mozogjon a kurzor. Ha valaki ki akarja próbálni, jó gyakorlást hozzá! De azért néhány hét próbálkozással meg lehet tanulni.) Akkor használom, amikor olyant csinálok, amihez nem kell billentyűzet, és a vezeték nélküli egérrel kényelmesen átülhetek a fotelbe. Ebben az egérben (először a vásárlás óta) hamarosan elemet kell cserélnem, mert már 1,5 méternél távolabbról nem akar működni. Új elemmel 5 m távolságból is jó, eredetileg a smart TV-hez használtam ekkora távolságból.

Mindkét egeremnél a távolság csökkenésével lehet lemérni az elem állapotát, megítélni, hogy mikor szükséges az elem csere.

2018. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiegészítés az előző hozzászólásomhoz:

AA elem van mindkettőben.

Az AA és AAA elemek a Jysk-ben a legolcsóbbak, nem tapasztaltam, hogy rosszabbak lennének mint a drága, márkás elemek. Mindenbe az ott vásárolható elemeket használom.

2018. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2018. márc. 4. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!