Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti mennyi időt szoktatok kb....

Ti mennyi időt szoktatok kb. telefonozni, "kockulni", gépezni?

Figyelt kérdés
A 3-4 óra soknak számít? 13/L

2018. febr. 27. 16:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Manapság az a napi 2-3 óra nem sok. Nálam reggeltől estig megy a gép, de én főleg munkára használom, azon kívül kívül kb csak zenehallgatásra, filmezésre és sorozatozásra.. telefont azt szinte csak telefonálásra és üzenetezésre használom.
2018. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ma a fiatalság kora reggeltől egészen lefekvésig használja a telefonját kisebb-nagyobb szünetekkel. Azért ez jó pár óra. Akinek van otthon gép vagy laptop, akkor azt is használja. Nem kell szerénykedni, szinte mindenki többet kockul, mint amennyit kellene.
2018. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Telefon fél-1 óra, gép 5-8 óra
2022. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akár hiszed akár nem a mai múltheti hetem 46 óra volt a képernyő időm telefonon bár én csak telefont használok semmi mást.

És a napi képernyő idő rekordom úgy hogy amúgy nem mentem arra hogy minnél több legyen az 10 óra 45 perc volt.

Ja és a heti telefonfeloldásom elvileg 681 volt

2023. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gépezni nem szoktam mert lassú. Telefon mindig más

A heti jelentésem 6 óra volt kb de egyik nap csak 20 percet használtam másik nap meg 12 órát

Próbálok leszooni de így is 4 5 óra

2023. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!