Létezik olyan androidos tablet, amihez lehet egeret csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, tudom, de anyumnak kellene. Nem néztem még utána, de hátha ti kapásból tudtok válaszolni. Köszi előre is. Ha igen, melyik a legjobb?

2018. febr. 27. 17:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 72 éves.
2018. febr. 27. 17:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyik OTG kepes, az vezetekest is. Amugy a bluetooth egereket siman.
2018. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy a bluetooth egeret barmelyik tablet siman.
2018. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Tehát úgy érted, hogy vezeték nélküli egér? Az van.
2018. febr. 27. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem minden vezeteknelkuli bluetooth-on megy!
2018. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen!
2018. febr. 27. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tablet alkalmas rá. Amennyiben bluetooth egeret, vagy kábelesek akarsz rádugni, mindenképpen kell egy usb/mikrousb átalakító, amibe bedugod a vevőegységet vagy az egér kábelét.


Lehet olyan egeret is kapni, ami a tablet beépített bluetooth eszközével tud kommunikálni, így nem kell külön vevőegység a működéséhez ( ezek drágábbak, de megéri), szabad marad a port.

Az én szüleim idősebbek, de édesapám nagy tablet/telefon guru, édesanyám meg a pc-ért (facebook/gmail) van odáig......

2018. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mostani tabletekből olyat válassz, amelyiknek nagyobb a kijelzője (9-10 col),azokat könnyebben olvassa. Egy tokot is vegyél hozzá,amelyikkel a tabletet álló helyzetben az asztalra lehet rakni, hogy ne kelljen folyamatosan tartania kézben. Hálás lesz érte, az biztos.
2018. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is, tényleg hasznos információkat kaptam tőled.
2018. febr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!