Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső hangszórót hogyan lehet...

Külső hangszórót hogyan lehet optikai bemenet nélkül csatlakoztatni a tv-hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet az egész bután fog hangzani. Most szembesültem csak azzal a ténnyel , hogy a tv-n nincs semmilyen audio bemenet /kimenet.

Vettem egy külső hangszórót amit ugye optikai kábellel , audio kábellel vagy bluetooth-al lehetne csatlakoztatni. De ugye a csavar , hogy a tv-n semmi olyan ami ezekhez kompatibilis lenne.

Gondoltam egy olyanra , hogy esetleg hdmi átalakítóval, de elvileg a tv nem támogatja arc-t. Még egy lehetőséget látok :

Scart csatlakozóba átalakító:

[link]

Majd abba ez a fajta átalakító:

[link]

Tv hátulja:

[link]


És így csatlakoztatva a hangprojektorhoz.

Nem tudom lehetséges-e ez így. Ésszerű vagy hagyjam annyiban ? Fog- e működni?Esetleg valakinek volt-e ilyen problémája , ha igen higyan oldotta meg?


Előre is köszönöm válaszotok.



2018. márc. 1. 16:25
 1/2 Szirty ***** válasza:

Ezt a kepfeltöltes.eu oldalt hanyagolni kéne nagyon!


HDMI átalakító nem lesz jó, mert az csak bemenet a TV-n (nem jön ki rajta jel).

De a SCART ígéretes, a SCART átalakítóval meg tudod oldani szerintem.

2018. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben , hanyagolom. :D

Igen a hdmi-ről már lemondtam én is.

Köszi a választ. Egy próbát akkor talán megér.Nem szeretnék új tv-t venni, így meg néha elég bot hangja van.

2018. márc. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!