Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim hibaüzenet ha...

Xbox 360 Slim hibaüzenet ha programot indítanék (pl. youtube), live se jó! Tippek? A többi tovább!

Figyelt kérdés

- 8015402B hiba (xbox live létrehozás végén)

- 80004005 hiba (yotube vagy bármilyen alkalmazás elindításakor)

- egy DVD játék ami volt hozzá nem játssza le (unrecognizable - felismerhetetlen)

-wifi internet tesztek mind jók a live résznél is, újraindítások is voltak, minden próbáltam chace tisztítást, net tisztítást, gyári beállításokat is



2018. márc. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1. - Probald outlook.hu/com os email cimmel,es ne a konzolon ,hanem az xbox.com oldalon csinald a fiokot.

2. -

2018. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*2 - lehet ,hogy amik rajta vannak tartalmak (pl YouTube) nem a te regiodba lettek letoltve
2018. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3. - lehet ,hogy regiokodos a jatek...

Honnan van a konzol?

2018. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A DVD lehet amiatt rossz, mert rossz az olvasó. Bele kellene próbálni másik lemezt is.
2018. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, jól mondja az első, regisztrálni kell a [link] és a [link] oldalakon, mondjuk egy g-mail-es címmel és jó lesz. Én is ezzel szívtam, minden próbáltam, aztán ezután sose láttam hibaüzeneteket!
2018. márc. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!