Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Chromecast 2 a képet átviszi,...

Jroux kérdése:

Chromecast 2 a képet átviszi, de a hang helyett csak nyekergés hallható, az se mindig. Hogyan javítható ez a hiba?

Figyelt kérdés
A Google Home programmal elértem, hogy a Bluetooth kapcsolat működjön. Lehet, hogy a "távirányítóként" használt készülék a hunyó? Ez egy VisionBook_7Qi_3G_Plus táblagép, és az Android verziója 5.1.1.

2018. márc. 3. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A bluetooth hogyan is jön itt be? Nincs ilyen cuccom, csak olvasgattam róla, de a bluetooth még sehol nem került szóba.
2018. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy a "távirányítóként" használt készülék a hunyó?"

Tuti nem.

2018. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A Google Home programmal elértem, hogy a Bluetooth kapcsolat működjön. "


Mihez kellett bluetooth? Ehhez tuti nem.

2018. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a Chromecast készülék által vezérelt setup során jött elő a Bluetooth. Ma próbáltam elindítani anélkül, de akkor nem lehetett összekapcsolni a táblagéppel. Amikor viszont elindítottam rajta a Bluetooth -ot, akkor igen. (Sőt, emiatt látható helyre kellett raknom a Chromecastot, ezért kellett a HDMI hosszabbító) És a kép remekül átmegy a tv-re, de a hang nem. Ha esetleg van a Google Play áruházban egy youtube app, amivel hang is van, az jó lenne!
2018. márc. 5. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem értem. Ezek wifin kommunikálnak, bluetooth nem kell hozzá. Én arra gyanakszom, hogy a hangot bluetooth fülesre vagy hangszóróra küldené, ha csatlakozna hozzá olyan. Próbáld kiiktatni egyelőre ezt a bluetooth dolgot.
2018. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!