Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a rádióról?

Figyelt kérdés
Wish en szoktam rendelgetni és láttam egy ilyen érintő képernyős tolató kamerával felszerelt autós rádiót név szerint 7018B és láttam hogy már magyar országon is árulják még hozzá garanciával ugyan ezt a rádiót és az lenne a kérdésem hogy valaki vett e már ilyet és hogy mi a véleménye róla

2018. márc. 4. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én amit hallottam róla, az alapján nem éri meg beszerelni. Inkább egy bluetooth vevős fejegység + egy jó telefontartó.
2018. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem ilyeneket,,de inkább nonémet nem veszek..

A belsejében az elektronika tiszta gagyi,,és alig van benne cucc..

Kb annyi az egész,,hogy egy vacak mp5 lejátszót összecsapnak egy autós 4 csatornás végfokkal...

Meg a kijelzője sem szereti pl a hideget..

Ezen a téren megéri megvenni a minőségi márkásat,,mert azt később már nem cserélnéd le.

2018. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!