Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban csak az emag javíthatja?

Valóban csak az emag javíthatja?

Figyelt kérdés

Fél éve rendeltem egy Samsung tv-t, ami egy hete elromlott.

Bevittük a fonográf márkaszervízbe Pécsett, de ott azt a választ kaptam hogy emagról rendelt terméket nem áll módukban javítani.

Ez valóban így van, vagy csak szerettek volna lerázni?



2018. márc. 8. 13:32
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az emag olyan garanciát vállal, hogy ő elmegy hozzád a hibás áruért, elviszi, megjavíttatja, visszaviszi. Mindezt ingyen (ha valóban garanciális a hiba). A gond azzal szokott lenni, hogy ez hetek, hónapok kérdése... Megjavíthatja más szervíz, csak nem garanciában, és a meglévő garanciát is elveszíted.
2018. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emag nem cég, csak egy gyűjtőoldal. Egy csomóan árulják ott a cuccaikat. A fonográf szerviz szerepel a tévé garancialevelén? A garancialevél gyári, vagy bolti? Ha nem szerepel a garancialevélen, vagy nem gyári garancialevél van hozzá, akkor a szerviznek igaza van. Ők a hivatalos importőrökkel szerződött hivatalos márkakereskedők által forgalmazott termékek javítására szerződtek. Csak ezekhez a készülékekhez küld a gyártó alkatrészt, és ezeknek a javítási munkadíját fizeti ki a szerviznek.

Az emag-on árusító cég vagy leszerződött valami fusi Bt-vel javításra, vagy nem. Ha leszerődött, akkor jó esetben megjavítják neked, ha nem szerződött le, vagy a garancialevélen szereplő cég nem létezik, hosszadalmas fogyasztóvédelmi eljárásnak nézel elébe.

2018. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Van hozzá gyári garancialevél.

Amikor telefonon hívtam őket akkor egy férfival beszéltem, ő azt mondta amint lehet vigyem be a készüléket.

A helyszínen viszont egy hölgy fogadott, ő pedig azt mondta semmilyen emagos terméket nem javítanak.

2018. márc. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!