Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Legjobb FÜLHALLGATÓk mostanába...

Legjobb FÜLHALLGATÓk mostanában (max.15ezerért)?

Figyelt kérdés

Eddig Sennheiser CX 100 körüli fajtákat használtam, de a legutóbbi ilyen fülesemnek rendszeresen elment a hangja edzés végére(gondolom bepállot?), plusz mintha annyira nem lett volna jó a basszusa, mnt korábbi, már kifutott, hasonló árkategóiás sennheiser-nek.

Kinek mi vált be? (menetszélt is ki kell zárnia)


2018. márc. 12. 09:40
 1/4 anonim válasza:

xiaomi hybrid pro hd

9k-ért vettem, manapság kapható 7k-ért is.

[link]

Előtte Sennheiser CX 300 volt.

2018. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SylwerStone ***** válasza:
100%
Soundmagic E50
2018. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnéztem őket.

Xiaomi szimptaikus lenne, de eddig egyszer minimum cseréltetnem kellett a sennheiserek 2 éves garanciája alatt, és ott nehezebben működne ez, ha egyáltalán lehetséges.

Soundmagic-nél meg exteme digital-nál egy olyan véleményt láttam, hogy a basszusa szinte semmi, ami kicsit megtorpantott, mert az nálam egy lényeges elem.

Azt a véleményt esetleg tudod cáfolni #2?

2018. márc. 13. 10:41
 4/4 SylwerStone ***** válasza:
Van benne basszus bőven, nem tudom mit hallgathatott az az értékelő.
2018. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!