Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen típusú videókamerák...

Milyen típusú videókamerák vannak amik rendelkeznek analóg videobemenettel?

Figyelt kérdés
Lehetőleg legyen olcsó.
2008. okt. 28. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek neked analóg videóbemenet a kamerán? (nem kötekedés, csak kérdezem, mert lehet hogy lenne jobb megoldás ha tudom hogy mi a felhasználás célja)
2008. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bringázáshoz kellene, egy jó minőségű külső csőkamerát csatlakoztatnék rá, ami könnyen felszerelhető sisakra. Ehhez mindenféleképpen kell hogy legyen videó bemenete.
2008. nov. 6. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. És mi lenne, ha vennél egy minilaptopot (a legkisebb Asus EEEPC-t már 60-ért megkapod) és hozzá egy USB-s TV tunert (10-15 körül) amelyen van analóg kompozit bemenet?


Én egy Panasonic AG-DVX100-zal dolgozom - [link] - ez egy félprofi DV kamera, de még ezen sincs analóg videóbemenet. Gyanítom, hogy az alsóbb kategóriákban sincs.


Persze arra ne számíts, hogy a kis EEE PC-vel DVD-minőségben tudsz rögzíteni, ráadásul a tárhely is szűkös, ha többet tudsz rááldozni akkor 100-ért már kapsz egy 120 gigás MSI Wind-et 1.6-os Atom procival. Ez már egész kellemes gép, és nem sokkal nagyobb mint az EEE, egy hátizsákban kényelmesen elfér és akár még korlátozottan vágásra is alkalmas.

2008. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen kamera+csőkamera párosításban gondolkodok.

Teljesen feleslegesnek tartok venni ilyen mini notikat, amikor itthon megvan a komolyabb gép. Inkább többért egy kamerát, mert azt magában is jobban használni tudom.

Méretügyileg is a táskában jobban ki lehet bélelni egy kamerát mint egy mini notebookot.

Nekem eddig egy kamerát ajánlottak a Sony DCR-HC96-t. És érdekelt volna, hogy van-e olcsóbb más márkában.

2008. nov. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!