Egy pár videoton dc 2050 hangfalhoz milyen erősítőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Van egy pár videoton dc 2050 hangfalam teljesen működőképesek, leszámítva hogy nincs hozzá erősítőm viszont nem vagyok egy nagy elektronikus emberke így nem igazán tudom milyet kéne vennem.


Impedancia: 8 Ω.

Névleges terhelhetőség: 40 W.

Zenei terhelhetőség: 50 W.

Szinuszos terhelhetőség: 25 W.

Átviteli sáv: 40-20 000 Hz.

Érzékenység: 87 dB.

Keresztezési frekvenciák: 4 kHz; 10 kHz.



2018. márc. 15. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy az erősítő max 2x40w-ot adjon le 8 ohm-on meg legyen jó állapotban, a többi nem számít ebben a kategóriában. Pioneer-ral jó tapasztalataim vannak, de sokan szeretik a Techics-et is, szóval ezek között nézelődj szerintem. Esetleg Denon, Yamaha.
2018. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kérdés feltevője válasza:
Én egy 80 csatornánkénti wattos Philips fa567-et használok hozzá. Semmi bajom vele. Vidi erősítő nekem nem tetszett vele, de egy Philips fa630 nagyon jó vásár.
2018. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!