Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1-es soundbar (hangprojektor...

Adam1c1 kérdése:

2.1-es soundbar (hangprojektor) -on keresztül ugyanúgy meg fog szólalni az 5.1 is, mint a 2. 0, és minden más?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Samsung BD-H6500 típusú Blue-Ray (okos) lejátszóm, melyhez rendeltem egy LG SJ5 2.1-es hangprojektort. Terveim szerint pendrive-ról néznék rajtuk keresztül filmeket, viszont anno jártam már úgy, hogy az 5.1-es hang egy régi hifin keresztül a háttérzenéig jutott, és a beszéd már nem szólalt meg rajta, meg semmi más sem. Ugye ezúttal ettől nem kell tartanom ?

2018. márc. 16. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem megszólal. Habár film függő hogy a hangsáv hogy van megválogatva. De eddig nekem mindenhogy ment.
2018. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!