Kichippeltettük az xbox 360-at még régen, valahogy nem tudom "unchippelni"?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen kichippeltettünk egy xbox 360-at, mára nagyon megbántam, nem tudom valahogy "unchippelni"? Ha gyári beállításokra visszaállítom, az nem segít, igaz?

2018. márc. 17. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Xboxon flash van.

Miert akarod "unchippelni"?

Ha eredeti jatekkal akarsz jatszani csak siman tedd bele es kesz.

Az terjed ,hogy online nem lehet flashelt (vagy ahogy te irtad "chippelt") xboxal jatszani ,pedig de.

Legalabbis en 6evig jatszottam flashelt Xboxal online (irott jatekokkal).

3.0as flash volt rajta ha jolemlekszem.

Ha nem ez az oke ,hogy megbantad akkor nem tudok mast elkepzelni.

2018. márc. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért, hogy tudjak rajta netezni, online játékokkal játszani (Gta 5 online, fortnite), régen azért flasheltettük ki, hogy ingyenesen tölthessünk rá játékot, de mostmár inkább vennék rá játékokat, mint hogy letöltenék rá és egyedül játszanék. CD-k azok most is vannak, de ott sem tudok onlineozni, mert nincs xbox live
2018. márc. 17. 04:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt egy link, ha nem vagy biztos benne hogy meg tudod csinálni, akkor kérj segítséget valakitől...


[link]

2018. márc. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet flashelt geppel online jatszani,ahogy mar leirtam.

Dugd be a netet ,regisztralj egy fiokot

2018. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!