Az Xbox one s erősebb a normál Xbox one-nál? Most melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Xbox one x-et nem szeretnék mert az már túl drága. Tehát a sima one, vagy a one s az erősebb?
2018. márc. 18. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Az S kisebb mint a sima,ami jo (szerintem)

A simaban 1.31es Tflop amd Gpu van az S ben 1.4es (szerintem egy atlag felhasznalo ezt jatekok kozben nem erzi)

A sima 500Gb es 1Tb-s kiadasban van mig az S van 2Tb-s limitalt kiadasban is.

A Sima Full Hd-ra kepes ,mig az S 4K-ra is (persze ehhez celszeru a Tv-nek is 4K-snak lennie)

2018. márc. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem erősebb. Csak kisebb lett. Ammi erősebb lett az a Project Scorpion Xbox One X

Jelenleg ez a legerősebb konzol. És tudja 4K-ban futtatni a játékokat. Viszont 160 000Ft körül van az ára

2018. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2.- ahogy mar irtam (1. Vagyok) erosebb lett valamivel a Gpu (minimalisan,de erosebb) es kepes a 4K-ra is.

Szoval hulyeseget irtal.

2018. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van/volt mindkettő

Egy nagyon picit erősebb az S. Legtöbbször 1-2 FPSt javít a játék teljesítményén. Gyorsabban indul, gyorsabban tölti és kezeli a menüt. Kisebb és nincs külön tápja.


Tud olyan funkciókat amit a sima one nem, pl HDR (ha a tv támogatja) és 4K videofilm lejátszás.

2018. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába támogatja a 4k-t Ha a játékokat még Full HD-ben sem tudja futtatni :D

Jaaa annyival erősebb mintha egy normál grafikus kártya helyett lenne egy X-es verziód. Nyilván az S erősebb. meg fejlettebb. De amúgy mit számit ez? 1-2FPS-t?

2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. márc. 20. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Gyakorlatban annyit számít, hogy ha egy játék nehezen birkózik meg egy-egy résszel az eredeti alapgépen, akkor S-en biztosan tartja a 30 vagy 60fpst. Pl Rise of the Tomb Raider 1080p 30fps a játék döntő részében, de nagyobb lövöldözések közben és a Geothermal Valley pályán leeshet 29 fpsre. Sen ilyen probléma nincs.


Egyébként az S már az alapgép. Normál gépet már évek óta nem gyártanak csak a még meglévő régi készleteket árulják. Semmi oka nincs senkinek a normált venni, hacsak nem árulják valami nagyon olcsón.

2018. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!