Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp3 lejátszó firmware frissíté...

Mp3 lejátszó firmware frissítés után elszállt, meg lehet még javítani vagy kuka?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Cowon-t, de valószínűleg rossz firmware került rá, azóta nem lehet bekapcsolni, a számítógép sem ismeri fel. Meg lehet valahogy menteni? Garancia érvén, es ilyen esetben?

2018. márc. 30. 01:01
 1/7 A kérdező kommentje:
*érvényes
2018. márc. 30. 01:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezekre csak a hivatalos szervíztől kaphatsz válaszokat. Firmware csere esetén általában bukik a garancia, de nem feltétlenül, mert van amit úgy árulnak, hogy lehet a firmware-t frissíteni, pl. tévéknél, set-top-boxoknál. Új (régi) firmware-t is valószínűleg csak a szervízben tudnak rá tenni, de előfordulhat, hogy van valami szervíz menüje az eszköznek, amit te is tudsz használni. Használati utasításban kellene megnézni első körben.
2018. márc. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet frissíteni és meg is van a firmware, csak össze lett keverve nem is tudom hogy. A kérdés az, hogy ha visszaviszem, akkor mondjam, hogy emiatt lett kampec neki, vagy csak egyszerűen, hogy nem működik, aztán vagy észreveszik vagy nem.
2018. márc. 30. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol vetted, tehát hová kell visszavinned, de úgysem az számít, amit te mondasz, hogy miért nem jó, mert a bolt elküldi a szervízbe, ott megvizsgálják, hogy tényleg rossz-e, te okoztad-e a baját nem rendeltetésszerű használattal vagy gyári hibás volt-e, stb.

Kézikönyv vagy leírás nincs hozzá, amiben leírják hogyan kell a firmware-el matatni?

2018. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De, le van írva.

Egyébként meg tök egyszerű, tehát ezt elrontani nem lehet, a baj az, hogy a firmware valamiért gubancot okozott, de végigcsinálta, csak utána már nem lehetett bekapcsolni, a gép meg nem ismeri fel.

Már nem vagyok biztos, hogy az én hibám volt.

Valójában az a kérdés, hogy hogy lehetne elérni, hogy a gép felismerje és rá tudjam rakni az eredeti működő firmware-t.

Haverom szerint tégla lett.

2018. márc. 30. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam, hogy hátha ez le van írva, hogy van-e szervíz menü vagy hogyan lehet pc-re kötni. Ha ez nem megy, akkor szerintem csak a szervíz marad.
2018. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, az nincs leírva, hogy ha elszáll akkor mit kell tenni. A reset van rajta leírva, de az után még a logo sem jön be. Külföldi fórumban mások is panaszkodtak, hogy reset után nem tudják bekapcsolni a lejátszót, de nem írják, hogy ilyenkor mit kell csinálni vele. Linux-ban sikerült valakinek, de nálam az a megoldás nem működött.

Köszi a válaszokat!

Ha még van valami ötletetek, akkor szívesen várom.

2018. márc. 31. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!