Mi baja lehet a gépnek?

Figyelt kérdés
A minap be akartam kapcsolni a gépet és a hdd-ből valami fúrcsa kattogó hangot hallottam, a gép meg nem tudta betölteni az op rendszert és folyamatosan újraindult mikor be kellett volna töltenie. A hdd-nek lehet valami baja, vagy elég lenne újrarakni a gépet? Előre köszi a válaszokat!

2018. ápr. 3. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kattog, akkor az azt jelenti, hogy meghalt. Probáld meg át kötni másik SATA portba kicsit megmozgatni, hátha. Ha nem lesz változás akkor mehetsz venni új vinyót.
2018. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy a hdd-t mennyi ideje használod mert ha már régóta akkor az első jól mondja meghalt
2018. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én HDD-m kevesebb mint 2. éves

Seagate Barracuda 1TB 7200rpm 64MB SATA3(100/100-as) és néha nekem is csinálja úgy néhány hetente előjön ez a hiba minden előzmény nélkül...Cseréld ki a Sata kábelt, mert lehet hogy meg van törve, vagy a molexen keresztül nem kapja meg a kellő feszültséget. Én ilyenkor ki kapcsolom a gépet, és ki húzom mind kettőt aztán vissza dugom kicsit meg mozgatom és jó. Eddig mindig meg oldotta. Esetleg újra formázás, hosszú lemez ellenőrző futtatása sem ártana. De csak akkor indítsd ezeket amikor nem kattog, mert ilyenkor nagyon be is lassul a vinyó, és soha nem ér a végére...

2018. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!