Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS2 Tartozékok PS2-höz milyen...

PS2 Tartozékok PS2-höz milyen (olcsó) gitárt vegyek amivel tudok minden Guitar Hero-s játékkal játszani? Csak GH-s játékokat lehet gitárral játszani?

Figyelt kérdés
Láttam dobot is, de talán az már túlzás, nem? Mikrofonnal lehet énekelni, vagy csak a karaoke-s játékoknál? mikrofont is akarok venni. PS2-nél a kormányt és a pedált minden autós játékhoz lehet használni? Jó úgy játszani, tehát érdemes venni? tapasztalatok?
2010. jún. 11. 23:43
 1/1 Jovanny ***** válasza:
Szerintem minden autós játéknál lehet használni a kormányt és a pedálokat. Bár én nem ajánlom, hogy vegyél, mert én vettem, és kb. ha 2* használtam őket. Sokkal jobb a kontroller szerintem, de biztosan van aki szereti.
2010. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!