Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tényleg újra lesz Aiwa márka...

Tényleg újra lesz Aiwa márka a piacon?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 11. 17:24
 1/1 anonim válasza:
Az Aiwa története eléggé hullámzó. 1951-ben alapított japán cég. Termékeik a '70-es, '80-as, '90-es években voltak a topon. Nekem is volt anno egy hordozható Aiwa kazettajátszóm (24 éves vagyok egyébként). Van továbbá egy Aiwa kazettás magnónk, jó öreg már ő is, és működik. Aztán a cég a 2000-es években lecsúszott, és a Sony vette meg. Ebben az időben "fiatal-centrikus" márkává avanzsált, de nem aratott sikereket, így asszem 2008-ban a Sony megszüntette. Ezután jó ideig halott márkának számított az Aiwa, majd 2017-ben egy amerikai cég megvette a névhasználat jogait. Így igen, ma is működik a cég. Azt nem tudom, ma milyenek a termékeik, de lefogadom, hogy nem olyanok, mint régen.
2023. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!