Xbox One konzolhoz lehet Bluetooth-os billentyűzetet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Nem rádiós, hanem Bluetooth szabványút

Van egy Smart TV-hez való billentyűzetem, PC-vel és telefonnal is működik. De Xbox One S-nél nem találm az Add Bluetooth Devices vagy valami hasonló lehetőséget.



2018. ápr. 14. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nincs rajta bluetooth vevő egység.
2018. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh én úgy tudom hogy az Xbox one Controller bluetooth szabványú. Vagyis telefonhoz is tudom csatlakoztatni. Vagy ez csak egy extra benne?
2018. ápr. 14. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem lehet csak úgy BT eszközöket csatlakoztatni. Ha van Windows 10es géped akkor elvileg azon keresztül csatlakoztathatsz bármit, de akkor ugye a PCn keresztül megy az egész ami nem a legjobb válaszidőt jelenti.


USBs billentyűzetet támogat pár játék chatelésre. Ezen felül vannak után gyártott (USB) billentyűzet és egér átalakítók amik átverik a rendszert és a kontrolleren keresztül csatlakoztathatóvá teszik az USB eszközöket.


A BT adóvevő az S kontrollerekben csak a Windowshoz működik, az Xboxokhoz az eredeti saját szabványú vezeték nélküli csatlakozást használja.

2018. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Pedig jó lenne, hogy ne kelljen controlleren pötyögni... Köszi a válaszokat
2018. ápr. 16. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Van pár opció azért ha gyakran írsz hosszú szövegeket.

1, ha angolul írsz akkor a szövegkiegészítő megpróbálja kitalálni a szavakat a felső sorban. Mivel ragozás nincs ezért viszonylag gyorsan ki tudod választani a jobb analóggal.

2, Kontrollerre csatlakoztatható chatpad [link]

3, Ha van Xbox appod telefonon vagy PCn melletted akkor ott is begépelheted az üzeneteket.

2018. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, Ilyen chatpadot már én is néztem. Nem annyira vészes árban sem. Lehet beszerzek egyet :) Telefonon sem szoktam mindíg ékezetekkel írni Szóval annyira nem gond.
2018. ápr. 18. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nyomva tartasz egy gombot ami ékezetesben is létezik akkor elvileg feldobja a gép a választási lehetőségeket. Ez így van a belső billentyűzeten is.


A magyar nyelvű rendszerszoftvert már ígérték, de nem tudom mikorra. Az azért lenne jó mert ha működne a prediktív szövegbevitel akkor már joyal is gyorsan lehetne magyarul írni.

2018. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!