Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen márkájú hangfalat...

Milyen márkájú hangfalat érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék itthonra egy jó kis hangcuccot, ami hétvégi buliban is megállja a helyét.

Igazából 2 DB 3 utas hangfalra gondoltam erősítővel, amit egyszerűen ráköthetek laptopra stb... Minimum 2x600W ra gondoltam, az szerintem már megrezegteti a mellkasunk :\

De milyen márkát válasszak, ami nem gagyi sz@r, de viszont nem is ultra magas megfizethetetlen minőség? Erre az egészre 200 at szánnék max :\ Szerintetek milyet érdemes venni?


2018. ápr. 15. 12:00
 1/2 Dharma9 válasza:

Hello! Ennyi pénzből nagyon nehéz ekkora teljesítményt venni, hogy az valamiféle minőséget is produkáljon!...

De példaként néztem dobozokat: [link]

...vagy: [link]

Erősítőben pedig: [link]

...igaz, mint mondottam ez nincs 200W, és nem is tudom, hogy milyen zenét hallgatnál abban a buliban (ez nem rossz párosítás...szerintem)de a heco németes feszes hangját valamelyest kiegyenlíti a nad lágyabb hangja.

Jó bulizást! :-)

2018. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ha a 100 wattos hangfalat a feléig feltekered az már leviszi a fejed? 600 wattnak semmi értelme, totál fölösleges, de még a 100 sem muszáj ahhoz, hogy kiszakadjon a dobhártyád, és zengjen a ház. 600 wattos hangfalat nem gyártanak jó hangminőséggel, ezek már színpadi hangfalak, amiknek az a lényege, hogy fél kilométerre is elhallatsszon, nem az, hogy bármilyen részletet is kihallj a zenéből, vagy élvezhető legyen. Csak azért mondom, hogy képben legyél, a mértékekkel. A legbrutálisabb nagy dög szobai hangfalak is max 300 wattosak. De ember nincs, aki kihasználja, mert nem kell bezengetni vele egy fél falut...
2018. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!