Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív hangfalak Electro Voice?

Aktív hangfalak Electro Voice?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem nagoyn vagyok járatos az aktív hangcuccokba itthon passzívak vannak. de most szeretnék vásárolni pl egy ilyet néztem tudom hogy topp márka meg stb az Ev. de nem vagyok járatos aktív hangfalakban erről lenne szó jelenleg [link] most pl ezt hozza tudom kötni számitógépemhez ugyan ugy mint amit passzivval erősitő stb külön? és ezt akaráhova hordozhatom egy jacken hallgathatom is ugye telefonon? ja és hangositáshoz kellene akkor kell vennem egy keverőt hozza mikrofonoknak ugye? és azt hozzá kötöm?
2018. ápr. 15. 20:17
 1/5 Fantom83 ***** válasza:

Annyira nem értek a hangtechnikához,de az elvárásaid alapján utána néztem.

Számítógéphez is lehet kötni,telefonhoz is,bár utóbbi esetében a hangminőségről nem ejtenék szót.

Viheted bárhová,ahol van 230V-os feszültség.

Ha jól láttam ezt nem párban árulják ennyiért,tehát 2 db-ot kell venned+két malmikocsit amivel mozgatod+2db állványt amire felrakod,a keverőt megúszod,ha laptopról nyomod a zenét,és a szöveget,gondolom akkor laptopot is kell venned+egy normális mikrofont.

Ez így közel 400.000Ft felé húz.

Otthoni falbontásra soknak tűnik,hangosításoknál sem biztos,h az árát ki tudnád termelni.

2018. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennék vele hangositani is otthonra egyértelmű sok egy ilyen kaliberű EV Hangfal egyébként van minden. és gitárt kéne meg megandolin ilyenkeket nekem. és esetleg kisebb diszkokat csinalni vele vagy bulikat:) keverőt muszály venni ugye? ha több mikrofont akarok használni pl 5darabot
2018. ápr. 15. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

komoly minőséget képviselnek ezek a ládák.

Ez egy aktív láda, amit azt jelenti, hogy benne van az erősítő is.

XLR/TRS azaz 6.3 Jack csatlakozó van rajta.

Ezek már nem azok a cuccok amiket telefonnal dugdosunk össze. Igaz baja nem lesz,de ez már nem egy 100 Ft-os genius hangfal.

Tegyél elé keverőt, keverőbe a jeleket, és lehet vele frankón hangosítani.

Ajánlok alá minimum egy db mély ládát.

2018. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor veszek keverőt. de ahhoz kábellel bedugom a hangfalba?? a mikrofonokat a keverőbe?
2018. ápr. 17. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
hat persze Ez Electro Voice az egyik legnagyobb márka!:) mint a Dynacord stb
2018. ápr. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!