Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények a SAL 20 aktív...

Vélemények a SAL 20 aktív hangfal párról?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy általában a SAL-ról az a véleményem, hogy az egyetlen jó tulajdonsága, hogy olcsó.
2018. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
SAL soha. Ha minőséget akarsz, de nagyon komoly minőséget, akkor KEF hangfalat vegyél, vagy esetleg orion, videoton.
2018. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kb 8 9m2 szobába kerülne be, miyen hangzása van? Média marktban kipróbáltam, de én hangosabban hallgatnám, nem ilyen csutf@asz hangerőn. Mert ugye úgy minden hangszóró szépen szól
2018. ápr. 19. 06:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nincs baj vele, ha Ennyit tudsz rászánni, vedd meg, ennyiért nem találsz jobbat, legalábbis újan. Ha olyan hangzást akarsz, amitől összepisálod magad, az olyan 150ezer felett kezdődik használtan... szóval ne várj csodát, de mint mondtam, ha a pénztárcád ezt engedi meg, akkor nincs túl sok lehetőséged sajnos, és ár-érték arányban rendben vannak a Sal cuccok.
2018. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az "orion,videoton", hogy jön egyáltalán ebbe a kategóriába? :'D Amikor kefről meg összepisáltató hangzásról folyik a szó...
2018. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérdésemre válaszoljatok inkább. Ne veszekedjetek. Mennyire lesz jó a mély hangzása?
2018. ápr. 19. 22:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Eléggé dobozos, szerintem annyira nem jó. Bár szobában nem hallottam, csak kertipartiban nyílt terepen, de ott nagyon dobozos hangja volt, sub tartományban meg eléggé semmilyen.
2018. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félek megvenni mert egy 9 négyzetméteres szobában lesz ami eléggé kicsi, így nem tudom milyen lesz. Most egy 36W os 2.1 es szól, ilyen gaming cucc vagy ki, nem értek hozzá, mennyire szólhat jobban a SAL? Asszem amihez hasonlítani kell az Genius 2.1 ilyen piros membrános külön erítős genyó
2018. ápr. 21. 22:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Erősítős*
2018. ápr. 21. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Microlab Solo 6c? Jobb véleményeket lehet róla olvasni, és egy ekkora szobába valószínűleg jobban is fog stimmelni az a méret.
2018. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!