HIFI Fejei kopottak?

Figyelt kérdés

Ha elviszem szervizbe, ki cserélik a kettő gumi görgőt mert repedtek. Akkor a fejet is ki cserélik?


Azt mondták nekem régebben neten hogy kopottak, de ha elégedett vagyok a hangzással akkor még jó.


Képek: [link]

[link]


Nem tudom hogy lehet észre venni a fejen hogy kopottak, de ha el tudjátok mondani hogy vegyem észre rajta, akkor mondjátok el nekem részletesen. Nem nagyon értek az ilyenekhez, de a kettő gumi görgőn észrevettem van rajtuk pár repedés.



2018. ápr. 22. 16:32
1 2
 1/17 Szirty ***** válasza:

"Nem tudom hogy lehet észre venni a fejen hogy kopottak"


Úgy, hogy látszik rajta. Ahol a szalag fut, ott váll van.

Csináltál két nagy felbontású képet, aminek a minősége brutálisan rossz! Csak nem mobiltelefonnal készült? :D

Ebből sajnos semmit nem lehet megállapítani...

2018. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen mobillal csináltam.
2018. ápr. 22. 18:33
 3/17 Szirty ***** válasza:
Ha megfelelő szögben fény felé fordítva látsz "gödröt" a fejen ott ahol a szalag fut (esetleg kézzel simítva érezhető is) akkor kopott.
2018. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezen látszik? [link]
2018. ápr. 22. 19:06
 5/17 A kérdező kommentje:
?
2018. ápr. 22. 19:30
 6/17 A kérdező kommentje:
KB mennyibe kerülhet kettő ilyen fej, ha szervizben csinálják meg?
2018. ápr. 22. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:

Menj el a szerizbe, és ott közlik veled, hogy mennyibe kerül. Ez az egyetlen módja, hogy hiteles, pontos információt szerezz. Csak csinálj már valamit, mert állandóan csak kérdezgetsz, de nem jutottál el egyről a kettőre, pedig a most következő lépés csak rajtad áll.

Semmi nem látszik a képen. Ahelyett, hogy küldesz még 5 ugyanilyet, inkább simítsd végig az ujjad a fejen, ahogy az előttem szóló mondta.

Egyébként meg, akár érezni/látni, akár nem, ÉRDEMES CSERÉLNI mert régi, és ennek velejárója, hogy megviselt. Na teszel már valamit, vagy még megkérdezed tizenötféleképpen mit csinálj a cuccaiddal?

2018. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Többet nem fogok kérdezni semmit a cuccaimról, inkább viszem szervizbe hamarosan, amikor anyagilag is úgy állok.
2018. ápr. 23. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd! Meglátod, így sokkal többre mész. Remélem hamarosan tudod őket használni, jó zenehallgatást!
2018. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen fej van benne. Forgófejes vagy fix?

Ha fix rögzített akkor kb. 240ohmos kell majd bele és ha jót akarsz akkor AIWA fejet vegyél bele. Illetve tegyenek azt. Körülbelül 800-1500ft az ára , nem drága. Ezeket otthon szinte rutinszerűen cseréltem magamnak és bírja a chromos kemény szalagokat is, nem beszélve arról hogy iszonyat jó minőségű hangja/felvétele van.

A nyomógörgők cseréje kicsit macerásabb, azt már csak akkor kell cserélni ha repedt illetve félrekopott és e miatt cakkozza a szalag széleit.

2018. jún. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!