Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ASUS X541U laptop búg, problém...

ASUS X541U laptop búg, probléma vagy ez alapból ilyen?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy fentebb említett típusú laptopot, teljesen újat, viszont ahhoz képest eleggé búg, és serceg is.(Mintha a ventillátor súrlódna.) Tegnap visszavittük, megmondtuk, hogy mi a gond, és kicseréltek - egyenlőre egy ugyanilyenre. Az bem búg és serceg annyira, kint az előző, de tisztán hallható azért. Viszont minden simán megy rajta, a venti hideg levegőt fúj ki, a játék, amit próbaképpen rátettem, tökéletesen megy. A boltban (euronics) azt mondták, hogy talán gyárilag ilyen.

Akinek van ilyen típusú laptopja vavy ért hozzá, segítene? Kissé aggódom, nem tudom, hogy hihetek e az eladónak, mivel a régi asus laptopom csendes volt, mikor megkaptam és csak akkor kezdett búgni-sercegni, mikor a ventije elkezdetg haldokolni.



#Asus #Asus laptop #ASUS X541U
2018. ápr. 23. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A legvacakabb ezer forintos venti van a legtöbb olcsó notebookban gyárilag (olcsó Asusokat használok én is).


1-2 év után az ilyen ventik már eléggé hallhatóak, ilyenkor cserélem ki magleves (mágneses lebegéses) 5 ezres ventikre, ezeknél 0 a surlódás, minimális a hangjuk.


(Azért nem előbb, mert feleslegesen nem akarok garis gépeket megbontani).

2018. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mai olcsók notebookok nem mások, mint tajvani gagyik. Műanyag vacak gyerekjátékok néhány tízezer forintért. Nem szabad megvenni, mert hordhatjátok rendszeresen a garancia szervízbe. Pl. Lenovo Ideapad 100 és hasonlók.

Ha stabil, hibátlan gépet akarsz, külföldről behozott használt üzleti laptopot vegyél cégektől. Pl. ezt.

[link]

2018. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!