Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom beállítani, az...

Hogy tudom beállítani, az ingyenesen nézhető digitális csatornákat? (Lg tv)

Figyelt kérdés

Régen volt egy oldal ,ahol le voltak irva a frekvenciak (stb) de most nem talalom. Ha automatikus hangolasra megyek ,akkor csak 36 csatornat ad ki "kabeles dtv"-kent ,viszont regen ott 46 volt mikor kezi hangolassal csinaltam.

Valaki le tudja nekem irni a frekvenciakat meg a tobbit?:D Magyarorszagon vagyok,nincs szolgaltato,egy sima 1000eves kabel van bedugva a tv-be.



2018. ápr. 24. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
mindigtv.hu, megnézed a nálatok elérhető csatornákat és lefedettséget. Egyébként elvileg 12 ingyen fogható csatorna van.
2018. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sehogyse jönnek ki a számok, mert a mindigTV-n kb 60 adás jön.


Szóval visszakérdés: KÁBELEN vagy antennán jön az adás?

Ha kábelen, melyik szolgáltató?

2018. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat egy kabel van bedugva az "antenna/cable" lyukba . Ha csak be van dugva ,es nem allitok semmit ,akkor van nehany csatorna ,borzaszto minosegben. Viszont ha hangolok ,akkor bejon tobb csatorna ,normalis minosegben.

Igazabol 1Ft-ot se fizetunk a tv-re ez a kabel mindig is ittvolt a lakasban:D

2018. ápr. 24. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

valszeg régi koax kábel, upc



jó hírem van, ez is nemsokára el fog tűnni

2018. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kosz,hogy a kerdesre valaszoltal:) ha "eltűnik" majd eszreveszem magamtol
2018. ápr. 24. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden adótoronyból más frekvencián sugároznak, a frekvencia tehát a lakhelyedtől függ, földi sugárzásu adásokat kell keresni, nem kábeltévét, antenna feltétlenül szükséges a normális, stabil vételhez:

[link]

Itt megkeresheted a legközelebbi adótornyot:

[link]

2018. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha nincs mindig tv elofizetesem akkor is tudom ezeket fogni?

Egyebkent a szabadon foghato csomagban kevesebb csatorna van,mint amit most tudok nezni..

2018. ápr. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!