Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri egy csúcskategóriás...

Gabor2001MC kérdése:

Megéri egy csúcskategóriás telefont vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy érdemes lenne a mai világban csúcskategóriás telefont venni mert olyan gyorsan jönnek ki a jobbnál kobb erősebb telefonok

Én egy ezekre a telefonokra gondoltam hogy megvenném:

Huawei P10

Huawei Mate 10 pro

Honor 9

Samsung galaxy s8-s9

Nem akarok havonta telefont cserélni avagy javítattni

Egy olyan 2-3 évig szeretnék egy telefont ami nem lassúl annyira le évek múlva és a nagyobb teljesítményű játékokat/appokat is jól futtatja a jövőben



#mobil #telefon #pénz #Rohan a vilag #Tul gyors minden
2018. máj. 1. 04:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Ezek nem csúcskategóriás telefonok. Maximum középmezőny. Csúcskategória az pl. a Google Pixel. De azt be se hozzák Magyarországra, minek az a csóró gyarmati parasztnak.


Bármilyen telefont veszel, az kb. 2-3 évig marad használható. A különbség az, hogy az olcsóbb telefon újkorában is lassú, nincs benne egy csomó funkció (pl. iránytű, giroszkóp) a drága meg gyorsabb és van benne minden.

2018. máj. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Megéri egy csúcskategóriás telefont vásárolni?"

Tedd fel magadnak a kérdést, és ha meg akarod győzni magad, úgyis megveszed.


"Nem akarok havonta telefont cserélni avagy javítattni "

Pedig nem kapsz felmentést ez alól a csúcskategóriában sem.

2018. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szirty ***** válasza:
52%

Dehogy éri meg!

Pénzkidobás.

2018. máj. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56000 ft-os telefonom van és minden benne van, gyors és tökéletes is. Sőt sokall több minden mint amit ti csúcsnak neveztek. És addig biztos hogy bírni fogja mint a többi, bármelyik.
2018. máj. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. Gondold át, hogy mire akarod használni, és ha egy 50 ezres készülék is képes rá, akkor a drágább már csak fölösleges pénzkidobás lenne.


Iránytű és egyéb marhaságok nélkül lehet élni.

2018. máj. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Iránytű és egyéb marhaságok nélkül lehet élni."


Iránytűn nem futnak a játékai ...

2018. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
P10 és honor 9 ezek totálisan középkategóriás telefonok.
2018. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem egyszer érdemes kipróbálni, én anno Samsung galaxy S5-t vettem, menő volt, meg jó élmény az okostelefonra váltás. Egyébként egyetértek az előzőkkel, hogy max.2 évig menő, utána nem valószínű hogy újra vennél egy csúcskategóriást, mert rájössz, hogy a gyengébb is megfelel a célnak.
2018. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Az ÉN véleményem a témával kapcsolatban: igen.

Én anno egy samsung galaxy s7 et vettem, és a mai napig minden igényemet kielégíti. Ezzel arra akarok célozni, hogy ha megveszel egy "olcsó telefont", tapasztalatom szerint azt legkésőbb 1-1,5 éven belül le kell cserélni mert a hardver elavult lesz. Nekem megérte a csúcstelefon mert gyakorlatilag kevesebb pénzt áldoztam rá mintha az olcsó testvéreivel szórakoztam volna.

2018. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak akkor miért ne. Én viszont 100 000 Ft-nál többet nem adnék ki telefonért, mivel a 2-300 ezres csúcsmodellen is ugyan azt csinálnám ( telefonálás, Facebook, Messenger, böngészés, zene hallgatás, néha egy kis játék ) mint a 100 ezres középkategóriás modellen.
2018. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!