Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Frissítettem a JBL Charge 3...

Frissítettem a JBL Charge 3 mam, és azóta nem tudom összekapcsolni a JBL Xtremel mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
(Charge 3 Firmware:7.3.0)Amióta frissítettem már a JBL Connect gombnál más a hangja és mikor megnyomom csak világít folyamatosan! Az Xtreme-nél villog és pittyeg de nem kapcsolódnak össze!

2018. máj. 1. 12:07
 1/5 Szirty ***** válasza:

Mi lehet a gond? Az, hogy frissítetted.

Miért?

Ami nem romlott el, azt nem javítjuk!

2018. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs valami módja hogy vissza lehessen tenni a régit?
2018. máj. 2. 20:52
 3/5 anonim válasza:
Eggyáltalán hogy frissítetted?
2018. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah... talán meg kéne tanulni angolul. a charge 3 7.3.0 updateben connectről connect ^plus^- ra frissített. ez azt jelenti hogy már nem kompatibilis a jbl pulse 2, flip 3, xtreme hangszórókkal. ellenben kompatibilis a jbl boombox, pulse 3, flip 4 és a legújabb xtreme 2- vel. (connect: 1+1 ; connect+: 1+100 hangszóró)
2018. jún. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én ezzel tisztában vagyok de azt hittem a JBL Xtrem-et is lehet frissíteni és akkor megint jó de mégsem !
2018. jún. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!