Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hordozható hangszórót...

Melyik hordozható hangszórót vásároljam: Sony SRS xb 30-at vagy JBL charge 3?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni hordozahtó hangszórót. Nem tudom eldönteni melyiket vásároljam. Esetleg hasonló árkategóriában tudtok javasolni tapasztalat alapján.

2018. máj. 2. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

8W-os cucc helyett inkább egy ilyen 30W-os

[link]


vagy:

[link]


Nekem egy régebbi, már nem forgalmazott, utóbbihoz hasonlító 20W-os cuccom van tőlük, 3 éves, teljesen más szint, mint a kicsi 8W-os hangszóróm.

2018. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első csak 15W-os, de van ebből 40 w-os szörnyeteg is.

[link]

2018. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Charge 3 van. Teljesen elégedett vagyok. Kis, hordozható cucc kellett, de erős, megkaptam. Kint is bevált bográcsozáskor.
2018. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
A kínai vackokat felejtsd el, hiába írnak rá akárhány wattokat, ha szarul szól (a ráírt wattoktól hallgatható/elviselhető hangja nem lesz), akkor élmény nem lesz benne. Persze botfüllel jó lehet. A Sonyban biztos nem fogsz csalódni (ugyan nem ezzel, hanem srs-x11-gyel van tapasztalatom), de a JBL sem rossz.
2018. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kivcsit tényleg tákolmányok a kínaiak, ha szétszeded és megnézed, hogy milyen igényesen vannak benne pl. a kábelek vezetve.


De nem tudnak olyan gagyi 10 cm átmérőjű hangszórót gyártani, ami ne szólna nagyságrendekkel minőségibben mint a világ legjobb 3-5 cm átmérőjű hangszórói.


Sokmindenből szeretem az igényes cuccokat, de hangszórónál elég csak ha szépen szól. (Pl. fejszénél sem nézem azt,hogy a fém megmunkálása különleges minőségű legyen.)

2018. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egy jó elektronikával meghajtott 5 centis hangszoró tud nagyságrendekkel jobban szólni, mint egy 20 forintos IC-ből összetákolt, általában magas THD-val dolgozó elektronikával meghajtott 10 centis hangszóró. Maga a hangszóró csak egy apró része annak, hogy hogyan szól valamit. És így lesz az 5 centis hangszóróból jobb hang, mint a 10 centisből. Az meg abszolút nem mai technika, hogy párcentis hangszórókból elég jó minőségűt építsenek. Ez persze nem olcsó dolog (legalábbis nem adják olcsón).
2018. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van srs xb30 am és xb40 em. Az xb40 van a jbl xtreme ellen, egyformák igazából, az xb30 is szól akkorát, mint az xb 40 csak nincs benne akkora basszus, de nagyon jó választás, én csak ajánlani tudom. Charge 3nál szerintem jobb
2018. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amit sokan nem tudnak: a JBL Charge 3-nál van egy gomb kombináció, ami aktiválja a basszus kiemelést. Ha ezt bekapcsolod, sokkal jobb lesz a hangzás. A Charge 3 szuper választás, otthoni zenehallgatásra, vagy kisebb kerti mulatságokhoz is tökéletes!
2018. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!