Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one hoz szeretnék egeret...

Xbox one hoz szeretnék egeret +billentyuzetet hasznalni?

Figyelt kérdés
Ha jol tudom meg leheg oldani hogy egeret es billentyuzetet lehesen hashnalni xbox hoz de nem tudom hogy pontisan hogyan .hogy egy eszkoz kell amihez hozzá csatlakoztatom vagy nem tudom.

#Xbox One #Konzol egér billentyüzet
2018. máj. 2. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha játékra akarod használni akkor kell egy átalakító amit a joyba kell bedugni és abba lehet a billentyűzetet és egeret. A legnépszerűbb márka a XIM és azon belül a XIM4, vagy az újabb és jobb (nem sokkal drágább) XIM APEX.


Nem teljesen olyan az irányítás mint PCn, de hatalmas előnyt ad multiban.

2018. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm . de esetleg nincsen valami olcsobb ezeknelmivel az a 20 ezer amenyit ezekert kérnek az egy picit jelenleg sok lenne nekem de azert koszonom
2018. máj. 3. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbak sokkal rosszabbak, késik a mozgás, azért nem érdemes.
2018. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!