Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Grand Theft Auto San...

Xbox 360 Grand Theft Auto San Andreas?

Figyelt kérdés

Miért ölnek vagy támadnak meg a bandák a gta san andreas ban én nem is piszkálom őket de ők oda jönnek hozzám beszélnek és utána kinyírnak folyamatosan.

Nem nyírtam ki 1 bandatagot sem. Miért támadnak vagy ölnek meg ?


2018. máj. 2. 21:54
 1/3 anonim válasza:
100%

mert te a groove család/banda tagja vagy, tehát ellenséges.

Tanulj egy kicsit angolul és állíts be feliratot, akkor majd érteni fogod az összefüggéseket.Vagy csak szerezz rá egy magyarítást(nem tudom hogy 360-ra lehet-e)

2018. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudok angolul, most kaptam meg a játékot és nem tudtam miért támadnak meg engem

Köszönöm a választ!

2018. máj. 2. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A San Andreas az első városban ahol kezdesz a 90es évek szegény fekete banda és rapkultúrájára épül. Ami azt jelenti, hogy aki szegény negyedben nőtt fel annak valamelyik bandához kellett tartozni (nyilván ahhoz tartozott amelyik a lakóhelyén volt) különben szabad préda volt mindenki számára. Az ilyen szegény környékeken simán kiraboltak vagy meg is öltek pár dollárért. Ha bandához tartoztál az adott egy bizonyos védettséget, mert ha egy kívülálló vagy egy másik banda bántott akkor tudta, hogy a saját bandád megbosszul. Viszont te is tartoztál a bandának, meg kellett védened a barátaidat és alávetned magadat a bandafőnökök akaratának. Ezek a bandák folyton nagyobb befolyást próbáltak szerezni a városban és egymás felett, tehát ha csak nem kötött valamelyik bandafőnök valamiféle ideglenes békét, akkor mindenki aki nem a te színedet vagy tetoválásodat viselte azt ellenségnek kell tekinteni. Főleg ha idegen banda területén jár engedély nélkül egyedül. A San Andreas első városa kerületekre van osztva és mindegyikben más banda az úr. Ha bemész egy idegen területre és ellenséges bandatagok között mászkálsz (sajnos mindig tudják, hogy hova tartozol akkor is ha nem hordasz zöldet, ami a ti bandátok színe) akkor idegesek lesznek és meg akarnak ölni.


A többi városban ahova később mész nincs ilyen bandaháború. Egy idő után a gép majd engedni fogja, hogy területeket rabolj el más bandáktól és akkor ott a te embereid lesznek, de a játék elég szemét ebből a szempontból ugyanis majd a sztoriban egy bizonyos ponton elveszíted az összes foglalásodat és csak a játék végére kezdheted újra majd elölről. Tehát ha nem akarsz szenvedni feleslegesen akkor amikor még csak az első városban járhatsz és felajánlja a gép, hogy foglalj területeket akkor csak vidd tovább a sztorit, mert amit csinálsz mind el fog veszni. Ha majd a harmadik városban is végeztél és visszamész az elsőbe akkor újrakezdődik az egész és akkor már örökre megmarad amit megszerzel.

2018. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!