Házimozi hangfalait lehet sima hangfalszettként működtetni?

Figyelt kérdés
2003ban vettem egy 200 wattos 5.1 es házimozit és mivel már igen csak elavult a technika de a hangfalak szerintem jók ezért valahogy hangfalszettként lehet használni?

2018. máj. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz ''sima hangfal szett'' alatt? Szeretnéd őket erősítőre kötni? Ez természetesen megoldható, de nem biztos, hogy érdemes, bár nem tudom milyen házimoziról van szó, de szettben általában kis teljesítményű szatelitek vannak, amiket ha rákötnél egy valamire való 5.1 erősítőre, percek alatt kiégetné őket.
2018. máj. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen típusú a házimozi?
2018. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Thomson házimoziról van szó. A hangfalait tudom e hasznosítani. Kb 2 éve vettem egy hangfalszettet ami Logitech márkájú és 50 wattos erősségű. A garancia lejárta után egy héttel elnémult és azóta sem javíttattam meg. És ezért jutott eszembe, hogy a Thomson házimozi hangfalait tudnám e úgy össze kötni, hogy az hangfalszettként működjön.
2018. máj. 6. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2018. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem is a hangfalakkal van probléma de inkább hagytad mert ezek a logitech-ek nem arra vannak kitalálva hogy cseréldhes rajta bármit.
2018. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!