Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék wot-ban helyet...

Hogyan tudnék wot-ban helyet szerezni INGYEN?

Figyelt kérdés
mivel igen kevés helyem van de a megmaradt tankokat nem akarom eladni aranyat pedig nem fogok vásárolni. hogy lehet helyet szerezni? tier 7 a max tankom

2018. máj. 8. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tudod mi az üzlet egy ingyenes játékban? A mikrotranzakciók. Ha meg lehetne kerülne a rendszert fizetés nélkül, szerinted ki fizetne érte? Senki, de akkor a szolgáltatás sem létezne, mert ezeket a játékokat sem jószívűségből és krisztusi szeretetből üzemeltetik, hanem a pénzért amit a sok gyerek kifizet virtuális, nem létező dolgokért.
2018. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha van olyan küldetés, hogy tudsz szerezni ingyen is, de az ritka. Éppen ez nekik az üzlet, hogy az emberek nem szívesen vállnak meg a már megszerzett tanktól így inkább veszneki helyet aranyért, ami valódi pénzbe kerül. Döntened kell vagy eladod a tankokat vagy vásárolsz aranyat, másképp nem fog menni.
2018. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Régebben talán így volt de mostanában szinte 2hetente raknak be egy küldetést amivel szerezhetsz garázshelyet év elején tele volt a garázsom azóta szereztem vagy 8 plusz helyet ingyen szoval egyáltalán nem lehetetlen meg néha féláron is lehet venni,150 goldért nem olyan sok.
2018. máj. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Még annyi hogy ha a személyes küldetésekben eljutsz egy darabig lesz pár küldi ami garázshelyet is ad
2018. máj. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. máj. 17. 17:27
 6/6 Hargitai János válasza:

Nem emlékszem hogy valaha vettem volna garázshelyet, de nem kizárt hogy volt rá példa amikor féláron adták. Ha vettem is 2-3 nál nem többet az egész biztos.

Ad a játék elég helyet küldetésekkel vagy ajándék 1-2 tankokkal. Csak ki kell várni. Az elmúlt 1 hónap alatt pl szerintem 3 hellyel is lehetett ingyen gyarapodni.

2018. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!