Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Ipad 2018? Mi a véleményetek? Ipad pro lite?

Sziasztok! Az érdekelne, mi a véleményetek, az ipad 2018-ról?

( [link]

Szerintem ez inkább egy ipad pro lite, mivel sok funkcióval hajaz a nagytesóra.

máj. 16. 20:25  Privát üzenet  

A válasz

Nem, ez inkább egy sima következő generációs iPad. Sem a kijelző minősége, sem az érzékenysége meg sem közelíti a Pro-t. A hangja sem. Nincs billentyűzet csatlakozó, kevesebb memória, stb.

Szóval ez nem a Pro alja, hanem az iPad-ek következő modellje. Nem több és nem kevesebb, annál is inkább, mert olcsóbb, mint a korábbi volt, és ez jó pont, de a tavalyi modell-t biztosan nem cserélném le rá, mert nekem a pencil-re semmi szükségem, és kb. annyival ad többet.

Félre ne érts, nem fikázom, nagyon jó lett, nekem tetszik, csak semmi köze a Pro-hoz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 17:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok, köszz a választ

# 2/2Időpont máj. 18. 11:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a jobb? LG 2017-es Oled tv vagy a 2018-as Qled Samsung tv?
Megéri lecserélni az iPad Air 2-őt az új iPad (2018) ra?
Apple ipad 9.7 2018 velemenyek?
Ipad 2018 vagy ipad mini 4?
Melyik iPhone éri meg 2018-ban?
IPad mini 2 megéri 2018-ban?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!