Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 2018? Mi a véleményetek?...

Ipad 2018? Mi a véleményetek? Ipad pro lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, mi a véleményetek, az ipad 2018-ról?


( [link]


Szerintem ez inkább egy ipad pro lite, mivel sok funkcióval hajaz a nagytesóra.


2018. máj. 16. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, ez inkább egy sima következő generációs iPad. Sem a kijelző minősége, sem az érzékenysége meg sem közelíti a Pro-t. A hangja sem. Nincs billentyűzet csatlakozó, kevesebb memória, stb.


Szóval ez nem a Pro alja, hanem az iPad-ek következő modellje. Nem több és nem kevesebb, annál is inkább, mert olcsóbb, mint a korábbi volt, és ez jó pont, de a tavalyi modell-t biztosan nem cserélném le rá, mert nekem a pencil-re semmi szükségem, és kb. annyival ad többet.


Félre ne érts, nem fikázom, nagyon jó lett, nekem tetszik, csak semmi köze a Pro-hoz.

2018. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, köszz a választ
2018. máj. 18. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!