Szimulátor kormány?

Figyelt kérdés

Sziasztok úgy döntöttem ideje lecserélni a meglévő kormányomat.Főként Assetto Corsát,Dirt-et játszom.

egy 900 fokos kormányt szeretnék venni 3 pedállal és H váltóval. Mindenképpen újat szeretnék igazából a Logitech g29-et nézegettem de annyira nem vagyok képben a kormányok között ,ezért érdekelnek a vélemények a g29ről vagy ha valaki tudna ajánlani másikat pl valamelyik thrustmastert vagy akármit az ne tartsa magában :D (maximum 80 ezer ft de jó lenne inkább alatta)



2018. máj. 20. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A Logitech G29 jó választás lehet. (Én is ilyet akartam venni, csak aztán lemondtam róla mert túl drágának ítéltem. Helyette vettem egy Trabantot meg 2 kanna benzint és sokkal jobban éreztem abban magam mint a szimulátorokban valaha is.)
2018. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
80 ezerért szerintem nem nagyon kapsz G29-et, de esetleg érdemes lehet nézned egy G27-et használtan, szerintem az is jó vétel lehet, és még olcsóbban is kijössz. Én egy ilyet használok évek óta, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2018. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 An29945 válasza:

Szía a g29 hez nem kapsz H váltót mert azt külön kell megvenned de ha g27-et veszel akkor ahhoz már kapsz H váltót és kB ugyan annyi az ára mint a g29 H váltó nélkül

A külömbség a g29 és a g27 váltó között hogy a g29 halkabb egy kicsit de nem kell nagyon arra számítani hogy nagyon hangos bár melyik is. De mindaféle force feedback es motor fogaskerekekkel működik és ezt lehet hallani egy kicsit.

2019. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 An29945 válasza:
+ba még a g29 nek több a gombja
2019. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!