Melyik a legjobb mp3 marka?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél valami olcsó kínai hipercuccot. De tényleg.

Én 2 éve vettem egy iPodot, 1 évig tök jó volt az aksija, aztán kész. (Én napi 2,5-3 órát hallgatok, miközben úton vagyok. Nálam alap, hogy hétfőtől-péntekig húzza az aksi). Most jó, ha 2 napig bírja. 1 éve vettem egy Creative Zen Vision M:30-at, hátha jobb lesz. Hát mostanra annak is tropa az aksija. (Pedig vigyázok rá, teljesen szoktam meríteni stb).


Persze, ha téged az akku nem érdekel, hanem a szolgáltatások, akkor viszont főleg a Creative-ot ajánlom (mert bár az aksi nem az igazi, viszont baromi okos, legalábbis az enyém), illetve nagyon dicsérik mostanában a SanDisk és a Samsung Yepp cuccokat is.

iPodnak nagyon rossz az ár/érték aránya.

2008. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Apple:)
2008. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én Samsung S2-t használok. (alias kavics) Nincsen rajta kijelző, ergo nincs mit betörnöm, mert eddig a kijelző volt az amit először tönkretettem. Nekem két kínai mp3 lejátszóm volt, meg voltam velük elégedve, csak a fülesük mindig szétment. Az S2 nagyon jól szól, nem is drága, nekem megérte. (és jól is néz ki :-D)
2008. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
De mi az, hogy mp3 márka? Az mp3 az egy fileformátum, abból nincsenek márkák... Magának a lejátszónak lehetnek márkái. De szerintem tök mindegy, mindegyik lejátsza az mp3at. Onnan izgi a történet, hogyha már fileokat is le akarsz vele járszani, mondjuk videókat.
2008. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Most miért kellett lepontozni, azért mert kijavítottam helyesen?
2008. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hintalow ***** válasza:

Hát ha valaminek szétmegy a fülese, akkor újjat kell venni:)

Nálam peid az az alap, hogy nem veszek olyan lejátszót, ami aksis. Még a legprofibb márkák aksija is meghal 1-2 év után, ha az ember sokat használja. (márpedig én sokat használom) azt pedig cserélni lehetetlen, vagy aránytalanul drága.

Tehát lejátszóból elemes verzió az alap.

Nekem egy X-Micro EVA 2Gb-os kis cumóm van kb 3 éve. napi 1-2 órát tuti dolgozik. (annó kb 13.000Ft volt) van hozzá 3-4 pár tölthető elemem, mindig van nálam 1-2 tartalék, eggyel 3-4 napot elüzemel, és azon kívül, hogy kopott, az ég világon semmi baja. Na jó elfogyasztott már 2-3 fülhalgatót, de azokból sem veszek egy ezresnél drágábbat.

2008. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi en Samsung VER 11.1 EU t hasznalok nem tudom ha ismeritek...de szerintem jo...karacsonyban lesz 1 eves:D...ha nem irmeros a VER 11.1 EU akkor elmondom hogy nez ki:ahova a fulhallgatot kell tenni az kekek is tud vilagitani, a gombok erintosek,eleg kicsi es keskeny(de azer kossz a valaszokat)
2008. nov. 5. 19:21
 8/11 A kérdező kommentje:
ups nem az amit mondtamXD....YP-U3 az ....Samsung YP-U3
2008. nov. 8. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Seltronic a legjobb szerintem :D
2009. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Philips Gogear nagyon bejön! Jó a Hangja stb
2010. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!