Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 10m2es szobába felesleges...

Egy 10m2es szobába felesleges 1000wattos házimozi?

Figyelt kérdés
A jelenlegi 330w de elég gyenge.... Meg ha raadom a gigasoundot csak a két front és a mélynyomó szól.

2018. jún. 1. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyanítom kínai wattokról van szó, így nem lehet tudni, mit kell érteni alatta. Valós wattokból 100 is elég.

Gigasound......inkább no comment.

2018. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen rendszered van, de valamit nagyon rosszul csinálsz. Ha már wattokban beszélünk, a 300 wattos sztereó rendszeremmel 35m2-es szobában már fél hangerőn rezeg a padló, meg minden más is. Kis szobába hiába raksz óriási zenecuccot, soha nem fog jól szólni, nagy hangfalaknak kell a nagy tér. Bár amúgy is kétlem, hogy egy 300w-os zenecucc elférne egy 10m2-es szobában, nem hogy egy 1000-es...
2018. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2018. jún. 2. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
2018. jún. 2. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben valami nagyon gyenge d-class erősítő lehet, mert ennyiért még normális 5.1 erősítőt se veszel, esetleg használtan. Inkább vegyél valami kisebb, de jobb minőségű rendszert, viszont 5.1ben nem tudok segíteni sajnos.
2018. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani vmit esetleg?
2018. jún. 2. 14:02
 7/7 anonim válasza:
Nézz szét a vaterán. Alkalmi vételben akár 200 ezerért kapsz olyan rendszert, hogy feléig sem tudod kihajtani egy 10 m2-es szobában... (Amúgy egy "normális" rendszer szerintem az kb. fél milla. Egyébként a hangerőnél -szerintem- sokkal fontosabb a minőség. Az extrém hangerő szét fogja cseszni a füled. Nem vicc.)
2018. jún. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!