Wcpumpa01 kérdése:

Erős mikrofont szeretnék épiteni amivel hallom másokat beszélni valaki tud kapcsolási rajzot?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok hogy pl 10,20,30 méterről tisztán halljam hogy mások mit beszélnek

2018. jún. 3. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok.
2018. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mi a.. normális vagy? Egyrészt, törvénytelen mások után kémkedni, másrészt nem állnak rendelkezésedre azok az alkatrészek, amik képesek ilyenre, ember, ez haditechnika :DDD
2018. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem erre van egy talán működő ötletem! Fogj egy egyszerű telefoos fülhalgató pl: iphone szedd szét ahol a mikrofon és a hangerőt szabályozó gobok találhatóak ott van a mikrofon is a műanyagot szedd le róla de maga mikrofonrészét ne bontsd! a vezetékre vigyázz le ne szakadjon! Jobb ha ragasztó pisztolyal oda ragasztod ne hogy le szakadjon [link] ezen a linken található lemezjátszónak a csőrére lesz szükséged keresel.. vagy Megfogsz egy flakont pepsis ketté vágod a(szája) kissebik részére oda rakod a fentebb leírt módon szét szedett mikrofonnak a membrán részét a jack dugót meg a telefonba és FELVÉTEL! Elméletbe úgy gondolom hogy a flakonnak a nagyobbik része összegyűjti a a rezgéseket és továbbítja a kissebik lyuk felé és a mikrofon pedig felveszi. Hát sok sikert! Én nem tudnám máshogy elképzelni mert ha vennél valami ilyeshasonló kütyüt akkor mélyen a zsebedbe nyúlhatnál. Egy próbát megér!
2018. jún. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!