Milyen notebookot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék újat venni, mert a régi lassan megadja magát.

Nem nagyon értek hozzá. Milyet érdemes venni?( A régi: i5, 4gb ram, 500 gb hdd)

Ehhez hasonlót,esetleg valamivel jobbat szeretnék 170.000 ft alatt.

Mostanában mit kell nézni? HDD vagy SSD? i3 és 8gb ram vagy i5 és 4 gb ram? Melyik jobb pl?

Olyat szeretnék amiben van ac-s wifi kártya is és sokáig bírja az akksi.



2018. jún. 5. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

HP 430, 440, 450 Intel i5 8XXXU procival, 4-8 GB RAMmal, 128-256GB SSD-vel van olyan 190-250eFt között jön ki. Én ezek közül válogatnék magamnak kijelzőmérettől függően.


Szóba jöhet még az Acer A515, a HP 250, Dell 3567, Dell 3568. Ezek nem olyan jók, de már használhatóak.


Használtan régebbi Elitebook, Lattitude és Thinkpad gépeket nézegess. Ezek jobbak, csak használtak.


Amik sztem a legfontosabbak:

-hűtés

-anyagminőség

-3(+) év gari

-SSD(!)

-jó kijelző

-többi hardver


A 4GB RAM vagy az SSD hiánya ne riasszon el ha jó árban van egy noti. Garivesztés nélkül be tudod őket pattintani magad is. Ahogy SSD-s gépet is bővíthetsz vinyóval, ha sokat torrentezel.

2018. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenképpen újat szeretnék.

A hűtést pl honnan tudom megállapítani?

(Egyébként átlag felhasználó vagyok, csak mivel a régi gépem se olyan rossz, ezért rosszabbat nyilván nem akarok csak mert új, hanem valamivel jobbat.)

2018. jún. 5. 21:01
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyennel ne is próbálkozzak?

[link]

2018. jún. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!