Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ad ki furcsa hangokat a...

Dani0628 kérdése:

Miért ad ki furcsa hangokat a hangfalam?

Figyelt kérdés
Pár napja, viszonylag gyakran elkezdenek random időközönként konkrétan viharhoz hasonló hangok kijönni a hangfalból, nagyjából 10 mp-es szünetekkel és egy ilyen "ciklus" kb 3 percig szokott tartani és fogalmam sincs, hogy ez mitől lehet. Ha számít a jobb hangszóróm az halkabban szól mint a bal de ezzel nem foglalkoztam eddig se... Valakinek van valami ötlete?

2018. jún. 6. 15:04
 1/2 SyfonHUN válasza:
Erősítő hiba lehet. Nekem a mélynyomó csinálta ezt, mikor haldoklott az erősítőm.Érdemes megnézni az alaplapon hogy nincs-e valamelyik kondi púposodva, eldurranva. Esetleg égés nyom nincs e a lapon érdemes lenne elvinni szakihoz.
2018. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)Átnéztem az alaplapot és nem találtam rajta sehol égésnyomot vagy bármi szokatlant. Egy logitech ls21 2.1-es hangfal szettről van szó egyébként és már viszonylag öreg is, 6-7 éves lehet nagyjából, lehet csak már kezd tönkremenni :/
2018. jún. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!